Unikatowy stempelPosiadanie własnej pieczątki konieczne jest, by prowadzić firmę, praktykę lekarską lub prawniczą, a także do założenia firmowego konta w banku. Stempli używają urzędy, firmy prywatne i państwowe, od tych najmniejszych jednoosobowych po wielonarodowe korporacje. Nasza firma oferuje najlepsze stemple, jakie można znaleźć na rynku.

Stemple na miarę każdej firmy

Stemple Trodat to szeroki wybór przeróżnych możliwości: od zupełnie prostego stempla na drewnianym kółku po wymyślny, kieszonkowy, leciutki przedmiot, którym można nabijać daty i podbijać dokumenty danymi z logo swojej firmy. Szeroką gamę oferowanych przez nas stempli dzielimy na pieczątki do użytku codziennego - Trodat Printy, zaś Professional Line przeznaczona jest dla tych, którzy stemplują kilkaset dokumentów dziennie, natomiast pieczątki kieszonkowe z serii Mobile Printy dla tych, którzy potrzebują stempla wszędzie, gdzie się znajdują. Nasze stemple wytrzymują minimum 100 000 uderzeń! Żywotność pieczątki ze stalowym szkieletem to powyżej 400 000 odbitek! Stemple zawierają wymienne wkładki, które zawsze gwarantują wyraźne i trwałe odbicie na każdym podłożu oraz jego nieusuwalność nawet pod wpływem silnego słońca.

Stemple Trodat są małe, duże, prostokątne, kwadratowe i okrągłe, jedno- i wielokolorowe, są niezwykle lekkie, mimo bardzo trwałej, odpornej na upadki z dużych wysokości i spory nacisk konstrukcji. Nie brudzą rąk, nie niszczą dokumentów niespodziewanymi kleksami. Są ekologiczne, gdyż do minimum zmniejszyliśmy emisję dwutlenku węgla przy ich produkcji.

Każdy stempel przygotowujemy dokładnie według życzeń klienta. Gwarantujemy pełne zadowolenie i niskie ceny. Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszej oferty, wystarczy wybrać nasz partnerski punkt handlowy na mapie i złożyć zamówienie zgodne z zapotrzebowaniem. W przypadku wątpliwości co do rodzaju pieczątki, zapraszamy do punktów, w których wykwalifikowani sprzedawcy pomogą Państwu w wyborze najlepszego stempla Trodat. Stemple, datowniki i numeratory Trodat w biurze to wysoki komfort pracy.

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama wzorów pieczątek wykonanych z najlepszych
materiałów. Oferta pieczątek to: pieczątki samotuszujące, datowniki, numeratory, pieczątki
kieszonkowe, stemple, oraz kompleksowe rozwiązania dla urzędów, firm, a także osób
prywatnych. Nasze pieczątki są nowoczesne, solidnie wykonane i niezawodne.
e-mail: info@pieczatki.pl